71 71 52 881 biuro@house-manager.pl

Zarządzanie obiektami turystycznymi:

Rynek usług hotelarskich w Polsce jest dynamiczny. Firmy wciąż prześcigają się w korzystaniu z coraz to nowszych narzędzi marketingowych. Pociąga to za sobą konieczność poszukiwania bardzo kreatywnych Managerów Hoteli/Pensjonatów/Aparthoteli.
Zatrudniając Managera obiektu szukamy osoby kompetentnej w zakresie komunikacji z klientami, pozyskiwania klientów- osoby, która pomoże nam wypromować nasz obiekt. Czy jednak jest możliwe,aby jedna osoba posiadała kompetencje grafika, informatyka, dobrego handlowca, fotografa oraz managera gastronomii ?

Nowoczesna promocja obiektów hotelarskich rożnego rodzaju składa się z wielu czynników i aspektów, które muszą zostać wykonane w odpowiedniej kolejności, a potem kontynuowane.

Spółka House Manager postanowiła więc wprowadzić usługę ” Hotel Managera „. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin : hotelarstwa, gastronomii, nieruchomości, home stagingu, marketingu, pozycjonowania oraz grafiki komputerowej, fotografii, księgowości i wiele innych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie ” Hotel Manager” kliknij tutaj.